OK Tigrod 5356 (OK 18.15) 2.0/1000 TIG AlMg5Cr Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41167950
| Cena s DPH: | 783,23 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 595,51 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 720,57 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 2 977,55 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 3 602,85 Kč / balení |
VARIANTY
OK 18.15 (TIGROD 5356) 1m TIG AlMg5 1815R120A Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Tigrod 5356 (OK 18.15) 1.6/1000 TIG AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41167940 |
Dodání za 6 dní | 3 306,00 Kč | 8% | 3 041,55 Kč / balení | 3 680,25 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 5356 (OK 18.15) 2.0/1000 TIG AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41167950 |
Dodání za 6 dní | 3 236,50 Kč | 8% | 2 977,55 Kč / balení | 3 602,85 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 5356 (OK 18.15) 2.4/1000 TIG AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41167960 |
Skladem | 3 111,00 Kč | 8% | 2 862,10 Kč / balení | 3 463,15 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 5356 (OK 18.15) 3.2/1000 TIG AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41167970 |
Skladem | 2 931,00 Kč | 8% | 2 696,55 Kč / balení | 3 262,80 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 5356 (OK 18.15) 4.0/1000 TIG AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41167980 |
Dodání za 6 dní | 2 810,50 Kč | 8% | 2 585,65 Kč / balení | 3 128,65 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování hliníkových slitin AlMg5 TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH SLITIN S OBSAHEM HOŘČÍKU DO 5% AlMg1-5 AlMg4Mn AlMgSi1 AlZn4,5Mg1 ODOLNOST PROTI MOŘSKÉ VODĚ INTERPASS TEPLOTA 150 C PŘEDEHŘEV 150-200 C S Al 5356
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha krabičky | 2.5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2 mm |





















