OK Tigrod 4047 (OK 18.05) 2.0/1000 TIG ALSi12 Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41167920
| Cena s DPH: | 838,05 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 637,19 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 771,00 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 592,975 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 927,50 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování hliníkových slitin AlSi12 AlSi12 AlSiCu AlMgSi TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT PRO SVAŘOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH SLITIN PŘEDEHŘEV 150-200 C INTERPASS 150 C W.Nr. 3.2585 S AL 4047
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha krabičky | 2.5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2 mm |
















