OK Tigrod 5183 (OK 18.16) 3.2/1000 TIG AlMg4.5Mn Svařovací drát-Doprodej
Dodání za 6 dní
Kód: 41168200
| Cena s DPH: | 801,63 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 609,50 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 737,50 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 523,75 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 843,75 Kč / balení |
VARIANTY
OK 18.16 (TIGROD 5183) 1m TIG AlMg4.5Mn 1816R120A Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Tigrod 5183 (OK 18.16) 2.4/1000 TIG AlMg4.5Mn Svařovací drát
Kód: 41168100 |
Dodání za 6 dní | 1 732,25 Kč | 8% | 1 593,675 Kč / balení | 1 928,35 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 5183 (OK 18.16) 3.2/1000 TIG AlMg4.5Mn Svařovací drát-Doprodej
Kód: 41168200 |
Dodání za 6 dní | 1 656,25 Kč | 8% | 1 523,75 Kč / balení | 1 843,75 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování hliníkových slitin TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH SLITIN S VYSOKÝM OBSAHEM HOŘČÍKU AlMg5 AlMg4,5Mn AlMgSi1 DOSAHOVÁNA VYSOKÁ PEVNOST A HOUŽEVNATOST SPOJE INTERPASS TEPLOTA 150 C PŘEDEHŘEV 150-200 C S Al 5183 W.Nr. 3.3548
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha krabičky | 2.5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 3.2 mm |





















