OK Tigrod 4043 (OK 18.04) 2.4/1000 TIG ALSi5 Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41167600
| Cena s DPH: | 727,09 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 552,83 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 668,92 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 382,075 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 672,30 Kč / balení |
VARIANTY
OK 18.04 (TIGROD 4043) 1m TIG ALSi5 1804R120A Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Tigrod 4043 (OK 18.04) 2.0/1000 TIG ALSi5 Svařovací drát
Kód: 41167500 |
Dodání za 6 dní | 1 572,00 Kč | 8% | 1 446,25 Kč / balení | 1 749,95 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 4043 (OK 18.04) 2.4/1000 TIG ALSi5 Svařovací drát
Kód: 41167600 |
Dodání za 6 dní | 1 502,25 Kč | 8% | 1 382,075 Kč / balení | 1 672,30 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 4043 (OK 18.04) 3.2/1000 TIG ALSi5 Svařovací drát
Kód: 41167700 |
Dodání za 6 dní | 1 410,75 Kč | 8% | 1 297,90 Kč / balení | 1 570,45 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 4043 (OK 18.04) 4.0/1000 TIG ALSi5 Svařovací drát
Kód: 41167800 |
Dodání za 6 dní | 1 411,75 Kč | 8% | 1 298,80 Kč / balení | 1 571,55 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování hliníkových slitin AlMgSi5 AlMgSi AlMgSiCu AlSiCu TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT PRO SVAŘOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH SLITIN PŘEDEHŘEV 150-200 C INTERPASS 150 C W.Nr. 3.2245 S AL 4043
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha krabičky | 2.5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2.4 mm |





















