OK Tigrod 316L (OK 16.30) 2.0/1000 TIG nerez Svařovací drát cca200ks
Skladem
Kód: 41164100
| Cena s DPH: | 652,19 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 495,88 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 600,01 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 2 479,40 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 3 000,05 Kč / balení |
VARIANTY
OK 16.30 (TIGROD 316L) 1m TIG nerez 1630R150 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Tigrod 316L (OK 16.30) 1.2/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41163990 |
Dodání za 6 dní | 3 143,00 Kč | 8% | 2 891,55 Kč / balení | 3 498,80 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 316L (OK 16.30) 1.6/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41164000 |
Dodání za 6 dní | 2 836,50 Kč | 8% | 2 609,60 Kč / balení | 3 157,60 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 316L (OK 16.30) 2.0/1000 TIG nerez Svařovací drát cca200ks
Kód: 41164100 |
Skladem | 2 695,00 Kč | 8% | 2 479,40 Kč / balení | 3 000,05 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 316L (OK 16.30) 2.4/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41164200 |
Dodání za 6 dní | 2 629,50 Kč | 8% | 2 419,15 Kč / balení | 2 927,15 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 316L (OK 16.30) 3.2/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41164300 |
Dodání za 6 dní | 2 603,00 Kč | 8% | 2 394,75 Kč / balení | 2 897,65 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 316L (OK 16.30) 4.0/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41164400 |
Dodání za 6 dní | 2 603,00 Kč | 8% | 2 394,75 Kč / balení | 2 897,65 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí W 19 12 3 L TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ AUSTENITICKÝCH OCELÍ 18Cr8Ni 18Cr8Ni3Mo ODOLNOST PROTI KOROZI PRO CHEMICKÝ A POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL W. Nr. 1.4430 ER316L
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2 mm |
























