OK Tigrod 316LSi (OK 16.32) 1.2/1000 TIG nerez Svařovací drát
Skladem
Kód: 41165045
| Cena s DPH: | 807,07 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 613,64 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 742,50 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 3 068,20 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 3 712,50 Kč / balení |
Popis produktu
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 10000 mm |
| Průměr | 1.2 mm |
















