OK 12.51 0.8 G3Si1 MARATHON PAC Svařovací drát MIG-MAG CO2
Dodání za 6 dní
Kód: 41171800
| Cena s DPH: | 173,27 Kč |
| Sleva: | 17% |
| Jednotková cena bez DPH: | 118,86 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 143,82 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 23 772,00 Kč / sud |
| Celková cena s DPH: | 28 764,00 Kč / sud |
VARIANTY
OK 12.51 MARATHON PAC 1251 Svařovací drát MIG-MAG CO2| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.51 0.8 G3Si1 MARATHON PAC Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41171800 |
Dodání za 6 dní | 28 640,00 Kč | 17% | 23 772,00 Kč / sud | 28 764,00 Kč / sud | ||
|
OK 12.51 1.0 G3Si1 MARATHON PAC Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41171900 |
Dodání za 6 dní | 33 275,00 Kč | 17% | 27 617,50 Kč / sud | 33 417,50 Kč / sud | ||
|
OK 12.51 1.2 G3Si1 MARATHON PAC Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41172100 |
Dodání za 6 dní | 32 925,00 Kč | 17% | 27 327,50 Kč / sud | 33 067,50 Kč / sud |
Popis produktu
Poměď.drát pro svař.běžných neleg.konstrukčních ocelí G3Si1 ER 70S-6 ESAB V SUDU
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha cívky drátu do | 200 kg |
| Průměr | 0.8 mm |
| Váha palety | 800 kg |






















