OK 12.64 0.8 G4Si1 MARATHON PAC Svařovací drát MIG-MAG CO2
Dodání za 6 dní
Kód: 41173000
| Cena s DPH: | 186,70 Kč |
| Sleva: | 17% |
| Jednotková cena bez DPH: | 128,07 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 154,96 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 25 614,00 Kč / sud |
| Celková cena s DPH: | 30 992,00 Kč / sud |
Popis produktu
poměděný drát pro svařování nízkolegovaných ocelí do 460MPa ESAB MIG/MAG SVAŘOVACÍ DRÁT V SUDECH ER 70S-6 G4Si1 POMĚDĚNÝ PRO SVAŘOVÁNÍ NÍZKOLEGOVANÝCH A JEMNOZRNNÝCH OCELÍ S MEZÍ KLUZU DO 460 MPa AŽ P 460 S 460
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha cívky drátu do | 200 kg |
| Průměr | 0.8 mm |
| Váha palety | 800 kg |
















