OK 12.50 0.8 G3Si1 MARATHON ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Skladem
Kód: 41177000
| Cena s DPH: | 172,67 Kč |
| Sleva: | 17% |
| Jednotková cena bez DPH: | 118,44 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 143,31 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 23 688,00 Kč / sud |
| Celková cena s DPH: | 28 662,00 Kč / sud |
VARIANTY
OK 12.50 SG2 MARATHON ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.50 0.8 G3Si1 MARATHON ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41177000 |
Skladem | 28 540,00 Kč | 17% | 23 688,00 Kč / sud | 28 662,00 Kč / sud | ||
|
OK 12.50 1.0 G3Si1 MARATHON ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41171530 |
Skladem | 34 125,00 Kč | 17% | 28 325,00 Kč / sud | 34 272,50 Kč / sud | ||
|
OK 12.50 1.2 G3Si1 MARATHON ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41171550 |
Skladem | 33 800,00 Kč | 17% | 28 055,00 Kč / sud | 33 947,50 Kč / sud |
Popis produktu
Nepoměďěný drát pro svařování nelegovaných ocelí ESAB G3Si1 V SUDU
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha cívky drátu do | 200 kg |
| Průměr | 0.8 mm |
| Váha palety | 800 kg |






















