ŽEBŘÍK 3x8 242/525cm 8608
Dodání za 9 dní
Kód: 99413710
| Cena s DPH: | 9 583,20 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 7 603,20 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 9 199,87 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 7 603,20 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 9 199,87 Kč / ks |
VARIANTY
ŽEBŘÍK 3 DÍLNÝ PROFI PROVEDENÍ| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ŽEBŘÍK 3x10 299/695cm 8610
Kód: 99413720 |
Dodání za 9 dní | 10 169,00 Kč | 4% | 9 762,24 Kč / ks | 11 812,31 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 3x12 356/865cm 8612
Kód: 99413730 |
Dodání za 9 dní | 12 850,00 Kč | 4% | 12 336,00 Kč / ks | 14 926,56 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 3x14 412/1034cm 8614
Kód: 99413740 |
Skladem | 15 451,00 Kč | 4% | 14 832,96 Kč / ks | 17 947,88 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 3x15 441/1120cm 8615
Kód: 99413750 |
Dodání za 9 dní | 17 877,00 Kč | 4% | 17 161,92 Kč / ks | 20 765,92 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 3x8 242/525cm 8608
Kód: 99413710 |
Dodání za 9 dní | 7 920,00 Kč | 4% | 7 603,20 Kč / ks | 9 199,87 Kč / ks |
Popis produktu
Český hliníkový žebřík třídílný, výsuvný, ALVE
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Šířka stabilizační nohy | 85 cm |
| Délka rozloženého žebříku | 525 cm |
| Délka štaflí s přesahem | 383 cm |
| Šířka | 34/41/48 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 242 cm |
















