ŽEBŘÍK 3x11 315/711cm s úpravou na schody 7811
Dodání za 9 dní
Kód: 99412845
| Cena s DPH: | 8 148,14 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 6 464,64 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 7 822,21 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 6 464,64 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 7 822,21 Kč / ks |
Popis produktu
Český hliníkový žebřík třídílný, výsuvný, s úpravou na schody, Alve
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Šířka stabilizační nohy | 90 cm |
| Délka rozloženého žebříku | 714 cm |
| Délka štaflí s přesahem | 512 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 315 cm |


















