ŽEBŘÍK 3x10 286/626cm s úpravou na schody 7810
Dodání za 9 dní
Kód: 99412871
| Cena s DPH: | 7 509,26 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 5 957,76 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 7 208,89 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 5 957,76 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 7 208,89 Kč / ks |
Popis produktu
Český hliníkový žebřík třídílný, výsuvný, s úpravou na schody, Alve
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Šířka stabilizační nohy | 90 cm |
| Délka rozloženého žebříku | 626 cm |
| Délka štaflí s přesahem | 454 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 286 cm |



















