ŽEBŘÍK 2x16 468/808cm s lanem 8316
Dodání za 9 dní
Kód: 99413670
| Cena s DPH: | 15 367,00 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 12 192,00 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 14 752,32 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 12 192,00 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 14 752,32 Kč / ks |
VARIANTY
ŽEBŘÍK 2 DÍLNÝ VÝSUVNÝ s lanem PROFI PROVEDENÍ| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ŽEBŘÍK 2x16 468/808cm s lanem 8316
Kód: 99413670 |
Dodání za 9 dní | 12 700,00 Kč | 4% | 12 192,00 Kč / ks | 14 752,32 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x18 525/893cm s lanem 8318
Kód: 99413680 |
Dodání za 9 dní | 14 553,00 Kč | 4% | 13 970,88 Kč / ks | 16 904,76 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x20 581/1006cm s lanem 8320
Kód: 99413690 |
Dodání za 9 dní | 17 147,00 Kč | 4% | 16 461,12 Kč / ks | 19 917,96 Kč / ks |
Popis produktu
Žebřík dvoudílný s pomocným lanem pro výsuv
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Délka rozloženého žebříku | 808 cm |
| Šířka | 34.8/42 cm |
| Počet příček | 2x16 |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 468 cm |
















