ŽEBŘÍK 2x16 468/808cm rozšířená verze s lanem 8816
Dodání za 9 dní
Kód: 99413830
| Cena s DPH: | 16 118,41 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 12 788,16 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 15 473,67 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 12 788,16 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 15 473,67 Kč / ks |
VARIANTY
ŽEBŘÍK VÝSUVNÝ 2 DÍLNÝ rozšířená verze S LANEM| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ŽEBŘÍK 2x16 468/808cm rozšířená verze s lanem 8816
Kód: 99413830 |
Dodání za 9 dní | 13 321,00 Kč | 4% | 12 788,16 Kč / ks | 15 473,67 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x18 525/893cm rozšířená verze s lanem 8818
Kód: 99413840 |
Dodání za 9 dní | 15 124,00 Kč | 4% | 14 519,04 Kč / ks | 17 568,04 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x20 581/1006cm rozšířená verze s lanem 8820
Kód: 99413850 |
Dodání za 9 dní | 17 758,00 Kč | 4% | 17 047,68 Kč / ks | 20 627,69 Kč / ks |
Popis produktu
Žebřík dvoudílný, rozšířená verze, s pomocným lanem pro výsuv
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Délka rozloženého žebříku | 808 cm |
| Šířka | 42/49.2 cm |
| Počet příček | 2x16 |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 468 cm |

















