ŽEBŘÍK 2x13 371/625cm 7513
Dodání za 9 dní
Kód: 99412650
| Cena s DPH: | 7 740,37 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 6 141,12 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 7 430,76 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 6 141,12 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 7 430,76 Kč / ks |
VARIANTY
ŽEBŘÍK ŠTAFLOVITÝ| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ŽEBŘÍK 2x11 315/513cm 7511
Kód: 99412640 |
Dodání za 9 dní | 5 196,00 Kč | 4% | 4 988,16 Kč / ks | 6 035,67 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x13 371/625cm 7513
Kód: 99412650 |
Dodání za 9 dní | 6 397,00 Kč | 4% | 6 141,12 Kč / ks | 7 430,76 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x14 400/683cm 7514
Kód: 99412660 |
Dodání za 9 dní | 7 040,00 Kč | 4% | 6 758,40 Kč / ks | 8 177,66 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x7 201/314cm 7507
Kód: 99412620 |
Dodání za 9 dní | 3 269,00 Kč | 4% | 3 138,24 Kč / ks | 3 797,27 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x9 258/427cm 7509
Kód: 99412630 |
Dodání za 9 dní | 4 210,00 Kč | 4% | 4 041,60 Kč / ks | 4 890,34 Kč / ks |
Popis produktu
Žebřík dvoudílný,možnost stavby štaflí
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Délka rozloženého žebříku | 625 cm |
| Šířka | 34/40 cm |
| Počet příček | 2x13 |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 371 cm |
















