SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 10x10mm S20 223773
Skladem
Kód: 34180600
| Cena s DPH: | 345,09 Kč |
| Sleva: | 16% |
| Jednotková cena bez DPH: | 239,57 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 289,88 Kč / ks |
| Množstevní slevy: | |
| 22% sleva | (od 3 ks) |
| Celková cena bez DPH: | 239,57 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 289,88 Kč / ks |
VARIANTY
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ na VNITŘNÍ ZÁVITY 223773| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 10x10mm S20 223773
Kód: 34180600 |
Skladem | 285,20 Kč | 16% | 239,57 Kč / ks | 289,88 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 10x10mm S30 223773
Kód: 34180640 |
Skladem | 285,20 Kč | 16% | 239,57 Kč / ks | 289,88 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 12x12mm S20 223773
Kód: 34180720 |
Skladem | 317,00 Kč | 16% | 266,28 Kč / ks | 322,20 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 12x12mm S30 223773
Kód: 34180740 |
Skladem | 317,00 Kč | 16% | 266,28 Kč / ks | 322,20 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 16x16mm S20 223773
Kód: 34181200 |
Skladem | 373,30 Kč | 16% | 313,57 Kč / ks | 379,42 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 16x16mm S30 223773
Kód: 34181220 |
Skladem | 373,30 Kč | 16% | 313,57 Kč / ks | 379,42 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 20x20mm S20 223773
Kód: 34181700 |
Skladem | 576,50 Kč | 16% | 484,26 Kč / ks | 585,95 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 20x20mm S30 223773
Kód: 34181720 |
Skladem | 576,50 Kč | 16% | 484,26 Kč / ks | 585,95 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 25x25mm S30 223773
Kód: 34181800 |
Skladem | 692,80 Kč | 16% | 581,95 Kč / ks | 704,16 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ZÁVITOVÝ VNITŘNÍ 32x32mm S30 223773
Kód: 34182000 |
Skladem | 914,30 Kč | 16% | 768,01 Kč / ks | 929,29 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
Popis produktu
S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto, polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Výška | 10 mm |
| Použití | S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto. polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez. |
| Délka(mm) | 125 mm |
| Šířka | 10 mm |
























