SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 32x20mm S20 223730
Skladem
Kód: 34202200
| Cena s DPH: | 460,65 Kč |
| Sleva: | 16% |
| Jednotková cena bez DPH: | 319,79 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 386,94 Kč / ks |
| Množstevní slevy: | |
| 22% sleva | (od 3 ks) |
| Celková cena bez DPH: | 319,79 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 386,94 Kč / ks |
VARIANTY
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ PRAVY 223730| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 12X8mm S20 223730
Kód: 34200200 |
Skladem | 133,40 Kč | 16% | 112,06 Kč / ks | 135,59 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 12X8mm S30 223730
Kód: 34200300 |
Skladem | 133,40 Kč | 16% | 112,06 Kč / ks | 135,59 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 16x10mm S20 223730
Kód: 34200700 |
Skladem | 140,80 Kč | 16% | 118,27 Kč / ks | 143,11 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 16x10mm S30 223730
Kód: 34200800 |
Skladem | 140,80 Kč | 16% | 118,27 Kč / ks | 143,11 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 20x12mm S20 223730
Kód: 34201200 |
Skladem | 192,20 Kč | 16% | 161,45 Kč / ks | 195,35 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 20x12mm S30 223730
Kód: 34201300 |
Skladem | 192,20 Kč | 16% | 161,45 Kč / ks | 195,35 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 25x16mm S20 223730
Kód: 34201700 |
Skladem | 250,90 Kč | 16% | 210,75 Kč / ks | 255,01 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 25x16mm S30 223730
Kód: 34201800 |
Skladem | 250,90 Kč | 16% | 210,75 Kč / ks | 255,01 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 32x20mm S20 223730
Kód: 34202200 |
Skladem | 380,70 Kč | 16% | 319,79 Kč / ks | 386,94 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 32x20mm S30 223730
Kód: 34202300 |
Skladem | 380,70 Kč | 16% | 319,79 Kč / ks | 386,94 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ UPICHOVACÍ, PRAVÝ 40x25mm S20 223730
Kód: 34202700 |
Skladem | 727,10 Kč | 16% | 610,76 Kč / ks | 739,02 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
Popis produktu
S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto, polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Výška | 32 mm |
| Použití | S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto. polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez. |
| Délka(mm) | 170 mm |
| Šířka | 20 mm |





















