SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 16x16mm S20 223717
Skladem
Kód: 34151200
| Cena s DPH: | 259,18 Kč |
| Sleva: | 16% |
| Jednotková cena bez DPH: | 179,93 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 217,71 Kč / ks |
| Množstevní slevy: | |
| 22% sleva | (od 3 ks) |
| Celková cena bez DPH: | 179,93 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 217,71 Kč / ks |
VARIANTY
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ LEVY 223717| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 10x10mm S20 223717
Kód: 34150200 |
Skladem | 156,70 Kč | 16% | 131,63 Kč / ks | 159,27 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 12x12mm S20 223717
Kód: 34150700 |
Skladem | 186,00 Kč | 16% | 156,24 Kč / ks | 189,05 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 16x16mm S20 223717
Kód: 34151200 |
Skladem | 214,20 Kč | 16% | 179,93 Kč / ks | 217,71 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 20x20mm S20 223717
Kód: 34151700 |
Skladem | 268,00 Kč | 16% | 225,12 Kč / ks | 272,40 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 20x20mm S30 223717
Kód: 34151800 |
Skladem | 268,00 Kč | 16% | 225,12 Kč / ks | 272,40 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 25x25mm S20 223717
Kód: 34152200 |
Skladem | 396,60 Kč | 16% | 333,14 Kč / ks | 403,10 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 25x25mm S30 223717
Kód: 34152300 |
Dodání za 6 dní | 396,60 Kč | 16% | 333,14 Kč / ks | 403,10 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ STRANOVÝ, LEVÝ 32x32mm S20 223717
Kód: 34152700 |
Skladem | 583,90 Kč | 16% | 490,48 Kč / ks | 593,48 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
Popis produktu
S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto, polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Výška | 16 mm |
| Použití | S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto. polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez. |
| Délka(mm) | 110 mm |
| Šířka | 16 mm |
























