SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 25x25mm S30 223712
Skladem
Kód: 34122300
| Cena s DPH: | 479,89 Kč |
| Sleva: | 16% |
| Jednotková cena bez DPH: | 333,14 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 403,10 Kč / ks |
| Množstevní slevy: | |
| 22% sleva | (od 3 ks) |
| Celková cena bez DPH: | 333,14 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 403,10 Kč / ks |
VARIANTY
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ Pravý 223712| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 12x12mm S20 223712
Kód: 34120700 |
Skladem | 186,00 Kč | 16% | 156,24 Kč / ks | 189,05 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 12x12mm S30 223712
Kód: 34120800 |
Skladem | 186,00 Kč | 16% | 156,24 Kč / ks | 189,05 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 16x16mm S20 223712
Kód: 34121200 |
Skladem | 214,20 Kč | 16% | 179,93 Kč / ks | 217,71 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 16x16mm S30 223712
Kód: 34121300 |
Skladem | 214,20 Kč | 16% | 179,93 Kč / ks | 217,71 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 20x20mm S20 223712
Kód: 34121700 |
Skladem | 268,00 Kč | 16% | 225,12 Kč / ks | 272,40 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 20x20mm S30 223712
Kód: 34121800 |
Skladem | 268,00 Kč | 16% | 225,12 Kč / ks | 272,40 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 25x25mm S20 223712
Kód: 34122200 |
Skladem | 396,60 Kč | 16% | 333,14 Kč / ks | 403,10 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 25x25mm S30 223712
Kód: 34122300 |
Skladem | 396,60 Kč | 16% | 333,14 Kč / ks | 403,10 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 32x32mm S20 223712
Kód: 34122700 |
Skladem | 583,90 Kč | 16% | 490,48 Kč / ks | 593,48 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 32x32mm S30 223712
Kód: 34122800 |
Skladem | 583,90 Kč | 16% | 490,48 Kč / ks | 593,48 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
Popis produktu
S 30 - (P25 - P35) - Frézování a soustružení oceli a ocelolitiny středními a nižšími řeznými rychlostmi, střední průřezy třísek při méně příznivých podmínkách. Vysoká houževnatost a odolnost proti opotřebení. Soustružení středními a vysokými průřezy třísek.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Výška | 25 mm |
| Použití | S 30 - (P25 - P35) - Frézování a soustružení oceli a ocelolitiny středními a nižšími řeznými rychlostmi. střední průřezy třísek při méně příznivých podmínkách. Vysoká houževnatost a odolnost proti opotřebení. Soustružení středními a vysokými průřezy třísek. |
| Délka(mm) | 140 mm |
| Šířka | 25 mm |
























