SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 10x10mm S20 223712
Skladem
Kód: 34120200
| Cena s DPH: | 189,61 Kč |
| Sleva: | 16% |
| Jednotková cena bez DPH: | 131,63 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 159,27 Kč / ks |
| Množstevní slevy: | |
| 22% sleva | (od 3 ks) |
| Celková cena bez DPH: | 131,63 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 159,27 Kč / ks |
VARIANTY
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ PŘÍMÝ Levý 223711| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ PŘÍMÝ, LEVÝ 12x12mm S20 223711
Kód: 34110700 |
Skladem | 149,30 Kč | 16% | 125,41 Kč / ks | 151,75 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
||
|
SOUSTRUŽNICKÝ NŮŽ ČELNÍ, PRAVÝ 10x10mm S20 223712
Kód: 34120200 |
Skladem | 156,70 Kč | 16% | 131,63 Kč / ks | 159,27 Kč / ks |
22% od 3
ks
|
Popis produktu
S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto, polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Výška | 10 mm |
| Použití | S 20 - (odpovídá P10 - P20) - Soustružení na čisto. polohrubování oceli a ocelolitiny. Obrábění vyššími a středními řeznými rychlostmi s malými a středními průřezy třísek. Rovnoměrná hloubka a nepřerušovaný řez. |
| Délka(mm) | 90 mm |
| Šířka | 10 mm |
























