OK Weartrode 60 T (OK 84.78) 2.5/350 6x1,8kg návary Svařovací elektroda
Skladem
Kód: 41145700
| Cena s DPH: | 1 091,42 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 829,84 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 004,11 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 493,712 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 807,398 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 84.78 (OK Weartrode 60 T) návary 8478 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Weartrode 60 T (OK 84.78) 2.5/350 6x1,8kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145700 |
Skladem | 1 623,60 Kč | 8% | 1 493,712 Kč / krabička | 1 807,398 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 60 T (OK 84.78) 3.2/350 6x1,7kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145800 |
Skladem | 1 224,68 Kč | 8% | 1 126,709 Kč / krabička | 1 363,315 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 60 T (OK 84.78) 4.0/450 3x5,0kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145900 |
Dodání za 6 dní | 3 225,00 Kč | 8% | 2 967,00 Kč / krabička | 3 590,05 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 60 T (OK 84.78) 5.0/450 3x4,8kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41146000 |
Dodání za 6 dní | 3 096,00 Kč | 8% | 2 848,32 Kč / krabička | 3 446,448 Kč / krabička |
Popis produktu
vysokovýtěžková elektroda pro navařování ploch a dílů namáhaných abrazí např.zemědělské a lesnické stroje, dopravní zařízeníESAB NAVAŘOVACÍ ELEKTRODA VYSOKOVÝTĚŽKOVÁ vysoká odolnost proti abrazi A KOROZI AŽ DO 1000 C OPRACOVÁNÍ BROUŠENÍM 60 HRC E Z Fe 1
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 10.8 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 1.8 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 52 ks |




















