OK Weartrode 55 HD (OK 84.58) 5.0/450 3x5,0kg návary Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41145500
| Cena s DPH: | 635,61 Kč |
| Sleva: | 3% |
| Jednotková cena bez DPH: | 483,27 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 584,76 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 5% sleva | (od 2 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 2 416,35 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 2 923,80 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 84.58 (OK Weartrode 55 HD) návary 8458 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Weartrode 55 HD (OK 84.58) 2.5/350 6x1,8kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145200 |
Dodání za 6 dní | 1 231,74 Kč | 8% | 1 133,19 Kč / krabička | 1 371,168 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 55 HD (OK 84.58) 3.2/450 6x2,4kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145300 |
Dodání za 6 dní | 1 241,04 Kč | 8% | 1 141,776 Kč / krabička | 1 381,536 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 55 HD (OK 84.58) 4.0/450 3x5,0kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145400 |
Skladem | 2 459,50 Kč | 8% | 2 262,75 Kč / krabička | 2 737,90 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 55 HD (OK 84.58) 5.0/450 3x5,0kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41145500 |
Dodání za 6 dní | 2 626,50 Kč | 8% | 2 416,35 Kč / krabička | 2 923,80 Kč / krabička |
Popis produktu
vysokovýtěžková elektroda pro navařování ploch a dílů namáhaných rázy např.zemědělské a lesnické stroje, dopravní zařízeníESAB NAVAŘOVACÍ ELEKTRODA VYSOKOVÝTĚŽKOVÁ SOUČASNÉ NAMÁHÁNÍ RÁZY OPRACOVÁNÍ BROUŠENÍM 50-55 HRC E Z Fe 6 ZEMĚDĚLSKÉ A LESNÍ STROJE
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 15 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 5 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 5 mm |
| Počet kusů v balení | 38 ks |





















