OK Weartrode 50 T (EB 511) 2.5/350 6x1,8kg Svařovací elektroda
Skladem
Kód: 41120400
| Cena s DPH: | 662,60 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 503,79 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 609,59 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 906,822 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 097,262 Kč / krabička |
VARIANTY
OK W 50 T / E-B 511 návary 8828 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Weartrode 50 T (EB 511) 2.5/350 6x1,8kg Svařovací elektroda
Kód: 41120400 |
Skladem | 985,68 Kč | 8% | 906,822 Kč / krabička | 1 097,262 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 50 T (EB 511) 3.2/450 6x2,3kg Svařovací elektroda
Kód: 41120500 |
Skladem | 1 139,88 Kč | 8% | 1 048,685 Kč / krabička | 1 268,91 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 50 T (EB 511) 4.0/450 3x5,9kg Svařovací elektroda
Kód: 41120600 |
Skladem | 2 885,69 Kč | 8% | 2 654,882 Kč / krabička | 3 212,373 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 50 T (EB 511) 5.0/450 3x6,6kg Svařovací elektroda
Kód: 41120700 |
Skladem | 3 248,52 Kč | 8% | 2 988,678 Kč / krabička | 3 616,272 Kč / krabička |
Popis produktu
pro navařování, odolné vůči namáhání rázy a tahem např.lisovací nástroje, ostří
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 10.8 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 1.8 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 82 ks |





















