OK Weartrode 35 (EB 502) 5.0/450 3x6,2kg návary Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41119100
| Cena s DPH: | 497,67 Kč |
| Sleva: | 3% |
| Jednotková cena bez DPH: | 378,40 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 457,86 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 5% sleva | (od 2 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 2 459,60 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 2 976,09 Kč / krabička |
VARIANTY
OK Weartrode 35 (EB 502) návary 8821 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Weartrode 35 (EB 502) 3.2/450 6x2,8kg návary Svařovací elektroda min.obj.množstí 520,8kg
Kód: 41118900 |
Dodání za 6 dní | 2 716,56 Kč | 8% | 2 499,21 Kč / krabička | 3 024,063 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 35 (EB 502) 4.0/450 3x6,0kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41119000 |
Skladem | 2 610,20 Kč | 8% | 2 401,384 Kč / krabička | 2 905,692 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 35 (EB 502) 5.0/450 3x6,2kg návary Svařovací elektroda
Kód: 41119100 |
Dodání za 6 dní | 2 673,45 Kč | 8% | 2 459,60 Kč / krabička | 2 976,09 Kč / krabička |
Popis produktu
pro navařování, odolné vůči opotřebení např.kolejnice, výhybky
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 19.5 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 6.5 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 5 mm |
| Počet kusů v balení | 69 ks |




















