OK Weartrode 30 (OK 83.28) 3.2/450 6x2,5kg kov-kov Svařovací elektroda
Skladem
Kód: 41144500
| Cena s DPH: | 658,36 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 500,57 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 605,69 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 251,425 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 514,225 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 83.28 (OK Weartrode 30) 4020A kov-kov 8328 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Weartrode 30 (OK 83.28) 2.5/350 6x1,8kg kov-kov Svařovací elektroda
Kód: 41144400 |
Skladem | 692,50 Kč | 8% | 637,10 Kč / kg | 770,89 Kč / kg | ||
|
OK Weartrode 30 (OK 83.28) 3.2/450 6x2,5kg kov-kov Svařovací elektroda
Kód: 41144500 |
Skladem | 1 360,25 Kč | 8% | 1 251,425 Kč / krabička | 1 514,225 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 30 (OK 83.28) 4.0/450 3x5,7kg kov-kov Svařovací elektroda
Kód: 41144600 |
Dodání za 6 dní | 2 862,54 Kč | 8% | 2 633,514 Kč / krabička | 3 186,585 Kč / krabička | ||
|
OK Weartrode 30 (OK 83.28) 5.0/450 3x5,8kg kov-kov Svařovací elektroda
Kód: 41144700 |
Dodání za 6 dní | 2 755,58 Kč | 8% | 2 535,122 Kč / krabička | 3 067,504 Kč / krabička |
Popis produktu
pro navařování kolejových hranESAB NAVAŘOVACÍ ELEKTRODA Cr LEGOVANÁ NAVAŘOVÁNÍ KOLEJOVÝCH DRAH, HŘÍDELŮ, VÝHYBEK I KALITELNÉ OCELI INTERPASS DO 90 C TVRDOST NÁVARU VE 3.VRSTVA 30 HRC E Z Fe 1
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 15 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 2.5 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 56 ks |





















