OK Tooltrode 50 (OK 85.58) 5.0/350 3x4,4kg návař.nástrojů Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41146400
| Cena s DPH: | 1 748,69 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 329,59 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 608,80 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 5 850,196 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 7 078,72 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 85.58 (OK Tooltrode 50) 3030A návař.nástrojů 8558 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Tooltrode 50 (OK 85.58) 2.5/350 6x2,0kg návař.nástrojů Svařovací elektroda
Kód: 41146100 |
Dodání za 6 dní | 2 939,40 Kč | 8% | 2 704,24 Kč / krabička | 3 272,14 Kč / krabička | ||
|
OK Tooltrode 50 (OK 85.58) 3.2/350 6x1,9kg návař.nástrojů Svařovací elektroda
Kód: 41146200 |
Dodání za 6 dní | 2 516,74 Kč | 8% | 2 315,397 Kč / krabička | 2 801,626 Kč / krabička | ||
|
OK Tooltrode 50 (OK 85.58) 4.0/350 3x4,4kg návař.nástrojů Svařovací elektroda
Kód: 41146300 |
Dodání za 6 dní | 5 828,24 Kč | 8% | 5 361,972 Kč / krabička | 6 487,976 Kč / krabička | ||
|
OK Tooltrode 50 (OK 85.58) 5.0/350 3x4,4kg návař.nástrojů Svařovací elektroda
Kód: 41146400 |
Dodání za 6 dní | 6 358,88 Kč | 8% | 5 850,196 Kč / krabička | 7 078,72 Kč / krabička |
Popis produktu
pro navařování nástrojů a zařízení pracujících za vysokých teplotESAB NAVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO NAVAŘOVÁNÍ NÁSTROJŮ ZA VYSOKÝCH TEPLOT DO 600 C DOBRÁ HOUŽEVNATOST TVRDOST 50-55 HRC E Z Fe 3
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 13.2 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 4.4 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 5 mm |
| Počet kusů v balení | 50 ks |


















