OK Tigrod 308L (OK 16.10) 2.0/1000 TIG nerez Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41162900
| Cena s DPH: | 593,99 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 451,63 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 546,47 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 2 258,15 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 2 732,35 Kč / balení |
VARIANTY
OK 16.10 (TIGROD 308L) 1m TIG nerez 1610R150 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Tigrod 308L (OK 16.10) 1.2/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41162700 |
Dodání za 6 dní | 2 893,00 Kč | 8% | 2 661,55 Kč / balení | 3 220,50 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 308L (OK 16.10) 1.6/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41162800 |
Dodání za 6 dní | 2 590,50 Kč | 8% | 2 383,25 Kč / balení | 2 883,75 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 308L (OK 16.10) 2.0/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41162900 |
Dodání za 6 dní | 2 454,50 Kč | 8% | 2 258,15 Kč / balení | 2 732,35 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 308L (OK 16.10) 2.4/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41163000 |
Dodání za 6 dní | 2 402,50 Kč | 8% | 2 210,30 Kč / balení | 2 674,45 Kč / balení | ||
|
OK Tigrod 308L (OK 16.10) 3.2/1000 TIG nerez Svařovací drát
Kód: 41163100 |
Dodání za 6 dní | 2 369,50 Kč | 8% | 2 179,95 Kč / balení | 2 637,75 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí, svárový kov odolává mezikrystalové koroziW 19 9 L TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT PRO AUSTENITICKÉ OCELI 18Cr8Ni CHEMICKÝ A POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL POTRUBNÍ SYSTÉMY A NÁDOBY DO TEPLOTY 400 C W. Nr. 1.4316
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2 mm |
























