OK Ni-Cl (OK 92.18) 4.0/350 6x2,3kg litina Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41146950
| Cena s DPH: | 3 366,22 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 2 559,44 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 3 096,92 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 5 886,712 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 7 122,916 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 92.18 (OK Ni-Cl) 3030A litina 9218 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Ni-Cl (OK 92.18) 2.5/300 6x0,7kg litina Svařovací elektroda
Kód: 41146800 |
Skladem | 1 962,31 Kč | 8% | 1 805,321 Kč / krabička | 2 184,441 Kč / krabička | ||
|
OK Ni-Cl (OK 92.18) 3.2/350 6x0,8kg litina Svařovací elektroda
Kód: 41146900 |
Dodání za 6 dní | 2 225,60 Kč | 8% | 2 047,552 Kč / krabička | 2 477,536 Kč / krabička | ||
|
OK Ni-Cl (OK 92.18) 4.0/350 6x2,3kg litina Svařovací elektroda
Kód: 41146950 |
Dodání za 6 dní | 6 398,60 Kč | 8% | 5 886,712 Kč / krabička | 7 122,916 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování a navařování šedé litinyESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA OPRAVY ODLITKŮ ZE ŠEDÉ LITINY, HETEROGENNÍ SPOJE - LITINA S OCELEMI, NÁVAR SNADNO OPRACOVATELNÝ, PRO LITINY GJL GG GJMB GTS GJMW GTW, MÍRNÝ PŘEDEHŘEV E Ni-Cl E C Ni - Cl 3
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 13.8 kg |
| Typ použití | litinové |
| Min balení k objednání | 2.3 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 4 mm |
| Počet kusů v balení | 47 ks |


















