OK GoldRox 2.5x350mm 1kg 55ks Rutil Svařovací elektroda na ocel
Skladem
Kód: 41127722
| Cena s DPH: | 304,56 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 231,56 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 280,19 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 9 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 1 389,36 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 681,14 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 43.32 rutilová 4332 Svařovací elektroda na ocel| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 43.32 2.0/300 6x2,0kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41126800 |
Dodání za 6 dní | 840,00 Kč | 8% | 772,80 Kč / krabička | 935,08 Kč / krabička |
10% od 25
krabička
|
||
|
OK 43.32 2.5/350 3x4,8kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41127210 |
Dodání za 6 dní | 1 396,32 Kč | 8% | 1 284,624 Kč / krabička | 1 554,384 Kč / krabička |
10% od 11
krabička
|
||
|
OK 43.32 3.2/350 3x4,7kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41127500 |
Dodání za 6 dní | 1 311,30 Kč | 8% | 1 206,396 Kč / krabička | 1 459,726 Kč / krabička |
10% od 11
krabička
|
||
|
OK 43.32 4.0/450 3x6,0kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41127710 |
Dodání za 6 dní | 1 733,40 Kč | 8% | 1 594,74 Kč / krabička | 1 929,60 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
OK GoldRox 2.0x300mm 1kg 93ks Rutil Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41127720 |
Skladem | 1 737,00 Kč | 8% | 1 598,04 Kč / krabička | 1 933,62 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
OK GoldRox 2.5x350mm 1kg 55ks Rutil Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41127722 |
Skladem | 1 510,20 Kč | 8% | 1 389,36 Kč / krabička | 1 681,14 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
OK GoldRox 3.2x350mm 1kg Rutil Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41127724 |
Dodání za 6 dní | 1 441,80 Kč | 8% | 1 326,42 Kč / krabička | 1 605,00 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
Popis produktu
univerzální rutilová elektroda pro nelegované oceliESAB RUTILOVÁ ELEKTRODA PRO VŠECHNY POLOHY, OCELI P235 S235 AŽ P355 S355 I PRO TENKÉ PLECHY A VNĚJŠÍ ROHOVÉ SVARY E 6013 E 42 0 RC 11
karton 20kg
karton 20kg
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 20 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 1 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 20 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 55 ks |


















