OK Autrod 4047 (OK 18.05) 1.2 7kg AlSi12 Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41189145
| Cena s DPH: | 907,00 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 689,62 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 834,44 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 22 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 4 827,34 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 5 841,08 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 18.04 (AUTROD 4043) AUT 7kg AlSi5 18049860/9870A Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Autrod 4043 (OK 18.04) 1.0 7kg AlSi5 Svařovací drát
Kód: 41189050 |
Skladem | 4 639,67 Kč | 8% | 4 268,53 Kč / cívka | 5 164,88 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
||
|
OK Autrod 4043 (OK 18.04) 1.2 7kg AlSi5 Svařovací drát
Kód: 41189100 |
Skladem | 4 367,79 Kč | 8% | 4 018,35 Kč / cívka | 4 862,20 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
||
|
OK Autrod 4043 (OK 18.04) 1.6 7kg AlSi5 Svařovací drát
Kód: 41189150 |
Dodání za 6 dní | 4 119,01 Kč | 8% | 3 789,52 Kč / cívka | 4 585,28 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
||
|
OK Autrod 4047 (OK 18.05) 1.2 7kg AlSi12 Svařovací drát
Kód: 41189145 |
Dodání za 6 dní | 5 247,13 Kč | 8% | 4 827,34 Kč / cívka | 5 841,08 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
Popis produktu
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha cívky drátu do | 7 kg |
| Průměr | 1.6 mm |
| Váha palety | 350 kg |



















