OK Autrod 318Si (OK 16.31) 0.8 15kg nerez Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41186400
| Cena s DPH: | 779,48 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 592,66 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 717,12 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 8 889,90 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 10 756,80 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 16.31 (AUTROD 318Si) AUT 15kg nerez 16319820 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Autrod 318Si (OK 16.31) 0.8 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186400 |
Dodání za 6 dní | 9 663,00 Kč | 8% | 8 889,90 Kč / cívka | 10 756,80 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 318Si (OK 16.31) 1.0 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186500 |
Skladem | 8 541,00 Kč | 8% | 7 857,75 Kč / cívka | 9 507,90 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 318Si (OK 16.31) 1.2 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186600 |
Skladem | 8 625,00 Kč | 8% | 7 935,00 Kč / cívka | 9 601,35 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí G 19 12 3 NbSi MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ NEREZAVĚJÍCÍCH OCELÍ 18Cr8Ni3Mo STABILIZOVANÝCH NIOBEM TITANEM W.Nr. 1.4576
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 0.8 mm |
| Váha palety | 840 kg |























