OK Autrod 309LSi (OK 16.51) 1.0 15kg nerez Svařovací drát
Skladem
Kód: 41187340
| Cena s DPH: | 722,49 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 549,33 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 664,69 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 8 239,95 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 9 970,35 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 16.51 (AUTROD 309LSi) AUT 15kg nerez 1651089820 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Autrod 309LSi (OK 16.51) 0.8 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41187310 |
Dodání za 6 dní | 10 107,00 Kč | 8% | 9 298,35 Kč / cívka | 11 251,05 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 309LSi (OK 16.51) 1.0 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41187340 |
Skladem | 8 956,50 Kč | 8% | 8 239,95 Kč / cívka | 9 970,35 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 309LSi (OK 16.51) 1.2 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41187350 |
Skladem | 8 671,50 Kč | 8% | 7 977,75 Kč / cívka | 9 653,10 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí G 23 12 LSi MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ NEREZAVĚJÍCÍCH OCELÍ 24Cr12Ni HETEROGENNÍ SPOJE MEZIVRSTVY ODOLNOST ŽÁRU DO 1000 C W.Nr. 1.4432
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 1 mm |
| Váha palety | 840 kg |

















