OK Autrod 309L (OK 16.53) 1.0 15kg nerez Svařovací drát
Skladem
Kód: 41187500
| Cena s DPH: | 729,15 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 554,39 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 670,81 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 8 315,85 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 10 062,15 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 16.53 (AUTROD 309L) AUT 15kg heterogenní 16539820 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Autrod 309L (OK 16.53) 0.8 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41187400 |
Skladem | 9 574,50 Kč | 8% | 8 808,60 Kč / cívka | 10 658,40 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 309L (OK 16.53) 1.0 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41187500 |
Skladem | 9 039,00 Kč | 8% | 8 315,85 Kč / cívka | 10 062,15 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 309L (OK 16.53) 1.2 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41187600 |
Skladem | 8 938,50 Kč | 8% | 8 223,45 Kč / cívka | 9 950,40 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí G 23 12 L MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ NEREZAVĚJÍCÍCH OCELÍ 24Cr12Ni HETEROGENNÍ SPOJE NEREZ OCELI S NÍZKOLEGOVANOU OCELÍ MEZIVRSTVY W.Nr. 1.4332
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 1 mm |
| Váha palety | 840 kg |

















