OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 0.8 15kg nerez Svařovací drát
Skladem
Kód: 41186100
| Cena s DPH: | 661,27 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 502,78 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 608,36 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 7 541,70 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 9 125,40 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 16.12 (AUTROD 308LSi) AUT 5/15kg nerez 16124600A Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 0.8 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186100 |
Skladem | 8 197,50 Kč | 8% | 7 541,70 Kč / cívka | 9 125,40 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 0.8 5kg nerez Svařovací drát
Kód: 41185800 |
Skladem | 3 399,50 Kč | 8% | 3 127,50 Kč / cívka | 3 784,30 Kč / cívka |
15% od 30
cívka
|
||
|
OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 1.0 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186150 |
Skladem | 7 449,00 Kč | 8% | 6 853,20 Kč / cívka | 8 292,30 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 1.0 5kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186000 |
Dodání za 6 dní | 2 967,00 Kč | 8% | 2 729,65 Kč / cívka | 3 302,85 Kč / cívka |
15% od 30
cívka
|
||
|
OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 1.2 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186200 |
Dodání za 6 dní | 7 318,50 Kč | 8% | 6 733,05 Kč / cívka | 8 146,95 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK Autrod 308LSi (OK 16.12) 1.6 15kg nerez Svařovací drát
Kód: 41186250 |
Dodání za 6 dní | 7 098,00 Kč | 8% | 6 530,25 Kč / cívka | 7 901,55 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí G 19 9 LSi MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ NEREZAVĚJÍCÍCH OCELÍ 18Cr8Ni W.Nr. 1.4316
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 0.8 mm |
| Váha palety | 840 kg |























