OK 94.25 4.0/350 6x2,6kg měď.slitiny Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41149170
| Cena s DPH: | 2 276,13 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 730,61 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 2 094,04 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 4 499,586 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 5 444,504 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 94.25 3030A měď.slitiny 9425 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 94.25 2.5/350 6x0,9kg měď.slitiny Svařovací elektroda
Kód: 41149100 |
Dodání za 6 dní | 1 897,47 Kč | 8% | 1 745,676 Kč / krabička | 2 112,264 Kč / krabička | ||
|
OK 94.25 3.2/350 6x0,8kg měď.slitiny Svařovací elektroda
Kód: 41149150 |
Dodání za 6 dní | 1 555,92 Kč | 8% | 1 431,448 Kč / krabička | 1 732,048 Kč / krabička | ||
|
OK 94.25 4.0/350 6x2,6kg měď.slitiny Svařovací elektroda
Kód: 41149170 |
Dodání za 6 dní | 4 890,86 Kč | 8% | 4 499,586 Kč / krabička | 5 444,504 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování mědi, bronzůESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO SVAŘOVÁNÍ MĚDI A BRONZŮ HLAVNĚ CÍNOVÝCH, OPRAVY NAVAŘOVÁNÍM NA OCELI A LITINY E CuSn-C EL-CuSn 7
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 15.6 kg |
| Typ použití | měď. bronz |
| Min balení k objednání | 2.6 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 4 mm |
| Počet kusů v balení | 58 ks |
















