OK 76.98 2.5/350 9x0,7kg VacPac žárupevné Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41144360
| Cena s DPH: | 1 140,79 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 867,37 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 049,52 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 607,159 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 734,664 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 76.98 žárupevné 7698 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 76.98 2.5/350 9x0,7kg VacPac žárupevné Svařovací elektroda
Kód: 41144360 |
Dodání za 6 dní | 659,96 Kč | 8% | 607,159 Kč / krabička | 734,664 Kč / krabička | ||
|
OK 76.98 3.2/350 6x1,7kg VacPac žárupevné Svařovací elektroda
Kód: 41144370 |
Dodání za 6 dní | 1 482,23 Kč | 8% | 1 363,655 Kč / krabička | 1 650,02 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování 9 Cr ocelíESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA ŽÁRUPEVNÉ OCELI 9Cr PŘEDEHŘEV A INTERPASS 250 C (9Cr1Mo) E 9015 - B9 E CrMo91 B 42 H5
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 6.3 kg |
| Typ použití | nízkolegované |
| Min balení k objednání | 0.7 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 9 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 33 ks |


















