OK 76.35 3.2/350 6x1,6kg VacPac žárupevné Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41144240
| Cena s DPH: | 684,86 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 520,72 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 630,07 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 833,152 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 008,112 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 76.35 žárupevné 7635 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 76.35 2.5/300 9x0,6kg VacPac žárupevné Svařovací elektroda
Kód: 41144220 |
Dodání za 6 dní | 491,16 Kč | 8% | 451,872 Kč / krabička | 546,762 Kč / krabička | ||
|
OK 76.35 3.2/350 6x1,6kg VacPac žárupevné Svařovací elektroda
Kód: 41144240 |
Dodání za 6 dní | 905,60 Kč | 8% | 833,152 Kč / krabička | 1 008,112 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování žárupevných ocelíESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA SVAŘOVÁNÍ OCELÍ 5Cr0,5Mo PŘEDEHŘEV A INTERPASS 200-300 C (12CrMo19-5 AISI 502) E 8015 - B6 E CrMo5 B 42 H5
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 9.6 kg |
| Typ použití | nízkolegované |
| Min balení k objednání | 1.6 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 45 ks |
























