OK 74.46 5.0/450 6x2,4kg VacPac tlak.nádoby Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41143675
| Cena s DPH: | 549,82 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 418,05 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 505,84 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 961,515 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 163,432 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 74.46 30K0A tlakové nádoby Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 74.46 2.5/350 9x0,6kg VacPac tlak.nádoby Svařovací elektroda
Kód: 41143650 |
Dodání za 6 dní | 354,18 Kč | 8% | 325,842 Kč / krabička | 394,272 Kč / krabička | ||
|
OK 74.46 3.2/450 6x2,0kg VacPac tlak.nádoby Svařovací elektroda
Kód: 41143661 |
Skladem | 524,50 Kč | 8% | 482,54 Kč / krabička | 583,87 Kč / krabička | ||
|
OK 74.46 4.0/450 6x2,3kg VacPac tlak.nádoby Svařovací elektroda
Kód: 41143670 |
Dodání za 6 dní | 1 138,96 Kč | 8% | 1 047,857 Kč / krabička | 1 267,898 Kč / krabička | ||
|
OK 74.46 5.0/450 6x2,4kg VacPac tlak.nádoby Svařovací elektroda
Kód: 41143675 |
Dodání za 6 dní | 1 045,12 Kč | 8% | 961,515 Kč / krabička | 1 163,432 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování žáropevných ocelí např. 16Mo3 a spojů s nelegovanými a jemnozrnýmiESAB BAZICKÁ ELEKTRODA S Mo PRO SVAŘOVÁNÍ TLAKOVÝCH NÁDOB NAPŘ. OCEL 16Mo3 E 7018 - A1 E Mo B 32 H5,náhrada za EB-302
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 14.4 kg |
| Typ použití | nízkolegované |
| Min balení k objednání | 2.4 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 5 mm |
| Počet kusů v balení | 22 ks |
























