OK 68.82 3.2/350 3x1,7kg VacPac universal el. Svařovací elektroda
Skladem
Kód: 41143240
| Cena s DPH: | 1 472,33 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 119,45 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 354,54 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 903,065 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 2 302,718 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 68.82 universal el. 6882 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 68.82 2.0/300 6x0,6kg VacPac universal el. Svařovací elektroda
Kód: 41143220 |
Dodání za 6 dní | 982,02 Kč | 8% | 903,456 Kč / krabička | 1 093,182 Kč / krabička | ||
|
OK 68.82 2.5/300 6x0,6kg VacPac universal el. Svařovací elektroda
Kód: 41143230 |
Skladem | 918,84 Kč | 8% | 845,328 Kč / krabička | 1 022,85 Kč / krabička | ||
|
OK 68.82 3.2/350 3x1,7kg VacPac universal el. Svařovací elektroda
Kód: 41143240 |
Skladem | 2 068,56 Kč | 8% | 1 903,065 Kč / krabička | 2 302,718 Kč / krabička | ||
|
OK 68.82 4.0/350 6x1,7kg VacPac universal el. Svařovací elektroda
Kód: 41143250 |
Skladem | 2 285,31 Kč | 8% | 2 102,475 Kč / krabička | 2 543,999 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování vysokopevnostních nízkolegovaných i nelegovaných ocelíESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO SVAŘOVÁNÍ VYSOKOPEVNOSTNÍCH OCELÍ PRO OPRAVY I NÁSTROJOVÝCH OCELÍ ODOLNOST PROTI KOROZNÍMU PRASKÁNÍ I PROTI TVORBĚ OKUJÍ DO 1150 C E 312-17 W.Nr.1.4337,pro he
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 5.1 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 1.7 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 49 ks |























