OK 67.75 2.5/350 3x1,5kg VacPac ocel + nerez Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41141970
| Cena s DPH: | 1 286,23 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 977,96 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 183,33 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 466,94 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 774,995 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 67.75 ocel + nerez 6775 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 67.75 2.5/350 3x1,5kg VacPac ocel + nerez Svařovací elektroda
Kód: 41141970 |
Dodání za 6 dní | 1 594,50 Kč | 8% | 1 466,94 Kč / krabička | 1 774,995 Kč / krabička | ||
|
OK 67.75 3.2/350 3x1,8kg VacPac ocel + nerez Svařovací elektroda
Kód: 41142000 |
Dodání za 6 dní | 1 589,40 Kč | 8% | 1 462,248 Kč / krabička | 1 769,328 Kč / krabička | ||
|
OK 67.75 4.0/350 6x2,0kg VacPac ocel + nerez Svařovací elektroda
Kód: 41142100 |
Dodání za 6 dní | 2 077,60 Kč | 8% | 1 911,38 Kč / krabička | 2 312,78 Kč / krabička |
Popis produktu
k navařování přechodových vrstev při kombinovaných spojíchESAB NAVAŘOVACÍ SVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO MEZIVRSTVY A HETEROGENNÍ SPOJE E 309L-15 E 23 12 2 L R 3 2 W.Nr.1.4332 TVRDOST 230 HV
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 4.2 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 0.7 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 39 ks |






















