OK 67.70 2.5/300 6x0,7kg VacPac mezivrstvy Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41141610
| Cena s DPH: | 1 386,42 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 054,13 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 275,50 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 737,891 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 892,85 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 67.70 mezivrstvy 6770 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 67.70 2.0/300 6x0,7kg VacPac mezivrstvy Svařovací elektroda
Kód: 41141590 |
Dodání za 6 dní | 883,96 Kč | 8% | 813,246 Kč / krabička | 984,025 Kč / krabička | ||
|
OK 67.70 2.5/300 6x0,7kg VacPac mezivrstvy Svařovací elektroda
Kód: 41141610 |
Dodání za 6 dní | 802,06 Kč | 8% | 737,891 Kč / krabička | 892,85 Kč / krabička | ||
|
OK 67.70 3.2/350 3x1,8kg VacPac mezivrstvy Svařovací elektroda
Kód: 41141620 |
Dodání za 6 dní | 1 864,08 Kč | 8% | 1 714,95 Kč / krabička | 2 075,094 Kč / krabička | ||
|
OK 67.70 4.0/350 6x1,7kg VacPac mezivrstvy Svařovací elektroda
Kód: 41141630 |
Dodání za 6 dní | 1 809,99 Kč | 8% | 1 665,184 Kč / krabička | 2 014,874 Kč / krabička |
Popis produktu
k navařování přechodových vrstev při kombinovaných spojíchESAB NAVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO MEZIVRSTVY A SVAŘOVÁNÍ RŮZNÝCH TYPŮ NEREZOVÝCH OCELÍ E 309 MoL-17 E 23 12 2 L R 3 2 W.Nr.1.4459 TVRDOST 225 HV
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 4.2 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 0.7 kg |
| Délka(mm) | 300 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 35 ks |
























