OK 67.60 4.0/350 3x4,3kg ocel+nerez a kyselinovzdorné Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41141300
| Cena s DPH: | 1 125,30 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 855,60 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 035,28 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 3 679,08 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 4 451,704 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 67.60 ocel+nerez a kyselinovzdorné 6760 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 67.60 2.0/300 6x1,6kg ocel+nerez a kyselinovzdorné Svařovací elektroda
Kód: 41141000 |
Skladem | 1 706,08 Kč | 8% | 1 569,60 Kč / krabička | 1 899,216 Kč / krabička | ||
|
OK 67.60 2.5/300 6x0,6kg VacPac ocel+nerez a kyselinovzdorné Svařovací elektroda
Kód: 41141100 |
Skladem | 599,40 Kč | 8% | 551,448 Kč / krabička | 667,254 Kč / krabička | ||
|
OK 67.60 3.2/350 3x4,3kg ocel+nerez a kyselinovzdorné Svařovací elektroda
Kód: 41141200 |
Dodání za 6 dní | 3 782,71 Kč | 8% | 3 480,076 Kč / krabička | 4 210,904 Kč / krabička | ||
|
OK 67.60 4.0/350 3x4,3kg ocel+nerez a kyselinovzdorné Svařovací elektroda
Kód: 41141300 |
Dodání za 6 dní | 3 999,00 Kč | 8% | 3 679,08 Kč / krabička | 4 451,704 Kč / krabička | ||
|
OK 67.60 5.0/350 3x4,2kg ocel+nerez a kyselinovzdorné Svařovací elektroda
Kód: 41141400 |
Dodání za 6 dní | 3 814,44 Kč | 8% | 3 509,31 Kč / krabička | 4 246,242 Kč / krabička |
Popis produktu
přelegovaný svárový kov, kyselinovzdornéESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA POSKYTUJE PŘELEGOVANÝ SVAROVÝ KOV E 309L-17 E 23 12 L R 3 2 TVRDOST 225 HV NAVAŘOVÁNÍ PŘECHODOVÝCH VRSTEV
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 12.9 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 4.3 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 4 mm |
| Počet kusů v balení | 76 ks |






















