OK 67.13 3.2/350 3x1,7kg VacPac do 1100 C Svařovací elektroda
Skladem
Kód: 41139400
| Cena s DPH: | 1 364,88 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 037,76 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 255,69 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 764,192 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 2 134,673 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 67.13 nerez do 1100 C 6713 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 67.13 2.5/300 6x0,7kg VacPac do 1100 C Svařovací elektroda
Kód: 41139300 |
Skladem | 908,74 Kč | 8% | 836,045 Kč / krabička | 1 011,612 Kč / krabička | ||
|
OK 67.13 3.2/350 3x1,7kg VacPac do 1100 C Svařovací elektroda
Kód: 41139400 |
Skladem | 1 917,60 Kč | 8% | 1 764,192 Kč / krabička | 2 134,673 Kč / krabička | ||
|
OK 67.13 4.0/350 6x1,7kg VacPac do 1100 C Svařovací elektroda
Kód: 41139500 |
Dodání za 6 dní | 2 032,35 Kč | 8% | 1 869,762 Kč / krabička | 2 262,411 Kč / krabička |
Popis produktu
svárový kov odolává až do 1100CESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO AUSTENITICKÉ OCELI TYPU 25Cr20Ni PŘEDEVŠÍM W.Nr.1.4842 SVAROVÝ KOV ODOLÁVÁ AŽ DO 1100 C TVRDOST 215 HV POUŽITÍ I PRO HETEROGENNÍ SPOJE E 310-16 E 25 20 R 1 2 RUTIL-BAZICKÁ
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 5.1 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 1.7 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 48 ks |























