OK 63.80 2.0/300 6x0,6kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41138000
| Cena s DPH: | 1 577,96 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 199,77 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 451,72 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 719,862 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 871,032 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 63.80 nerez 6380 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 63.80 2.0/300 6x0,6kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41138000 |
Dodání za 6 dní | 782,46 Kč | 8% | 719,862 Kč / krabička | 871,032 Kč / krabička | ||
|
OK 63.80 2.5/300 6x0,7kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41138100 |
Skladem | 773,57 Kč | 8% | 711,683 Kč / krabička | 861,14 Kč / krabička | ||
|
OK 63.80 3.2/350 3x1,7kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41138200 |
Dodání za 6 dní | 1 696,77 Kč | 8% | 1 561,025 Kč / krabička | 1 888,836 Kč / krabička | ||
|
OK 63.80 4.0/350 6x1,7kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41138300 |
Dodání za 6 dní | 1 811,35 Kč | 8% | 1 666,442 Kč / krabička | 2 016,387 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování běžných nerezových materiálůESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA PRO NEREZAVĚJÍCÍ OCELI E 318-17 E 19 12 3 Nb R 3 2 INTERPASS TEPLOTA DO 150 C W.Nr.1.4576 AŽ DO TEPLOTY 875 C DO CHEMICKÉHO PRŮMYSLU TVRDOST SVAROVÉHO KOVU 220 HV
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 3.6 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 0.6 kg |
| Délka(mm) | 300 mm |
| Počet balení v kartonu | 6 ks |
| Průměr | 2 mm |
| Počet kusů v balení | 48 ks |
























