OK 61.85 3.2/350 3x1,7kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41136000
| Cena s DPH: | 1 055,85 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 802,79 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 971,38 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 364,743 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 651,346 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 61.85 E30 nerez 6185 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 61.85 2.5/300 3x1,4kg 1/2VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41135800 |
Dodání za 6 dní | 1 303,82 Kč | 8% | 1 199,506 Kč / krabička | 1 451,408 Kč / krabička | ||
|
OK 61.85 3.2/350 3x1,7kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41136000 |
Dodání za 6 dní | 1 483,42 Kč | 8% | 1 364,743 Kč / krabička | 1 651,346 Kč / krabička | ||
|
OK 61.85 4.0/350 6x1,7kg VacPac nerez Svařovací elektroda
Kód: 41136200 |
Skladem | 1 653,25 Kč | 8% | 1 520,99 Kč / krabička | 1 840,403 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí Ti a Nb stabilizovanýchESAB SVAŘOVACÍ ELEKTRODA E 347-15 E 19 9 Nb B 2 2 BAZICKÝ OBAL SVAŘOVÁNÍ NEREZAVĚJÍCÍCH OCELÍ STABILIZOVANÝCH 19Cr9Ni INTERPASS TEPLOTA DO 150 C W.Nr.1.4551 PRO SVAŘOVÁNÍ POTRUBÍ
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 5.1 kg |
| Typ použití | nerezové |
| Min balení k objednání | 1.7 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 53 ks |























