OK 55.00 2.5 3x4,5kg Svařovací elektroda na ocel
Skladem
Kód: 41132200
| Cena s DPH: | 352,96 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 268,36 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 324,72 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 100,276 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 331,352 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 55.00 Svařovací elektroda na ocel| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 55.00 2.5 3x4,5kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41132200 |
Skladem | 1 195,97 Kč | 8% | 1 100,276 Kč / krabička | 1 331,352 Kč / krabička | ||
|
OK 55.00 3.2 3x6,2kg Svařovací elektroda na ocel !! min.objednání 82kartonů
Kód: 41132250 |
Dodání za 6 dní | 1 575,60 Kč | 8% | 1 449,60 Kč / krabička | 1 753,98 Kč / krabička | ||
|
OK 55.00 4.0 3x6,2kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41132300 |
Dodání za 6 dní | 1 582,86 Kč | 8% | 1 456,256 Kč / krabička | 1 762,04 Kč / krabička | ||
|
OK 55.00 5.0 3x6,2kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41132310 |
Dodání za 6 dní | 1 571,97 Kč | 8% | 1 446,188 Kč / krabička | 1 749,907 Kč / krabička |
Popis produktu
Bazická elektroda pro svařování řady konstrukčních ocelí, např. P235/S235 až P460/S460 aj. Svarový kov je odolný proti trhlinám za tepla. Elektroda je doporučena tam, kde je požadována dobrá vrubová houževnatost za nízkých teplot. Vlastnosti svarového kovu jsou ověřeny zkouškou CTOD.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 12.3 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 4.1 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 167 ks |




















