OK 48.05 4.0/450 4x4,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel 59ks krabička
Skladem
Kód: 41131166
| Cena s DPH: | 292,70 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 222,55 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 269,28 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 12 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 934,71 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 130,976 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 48.05 Svařovací elektroda na ocel s nízkonavlhavým obalem| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 48.05 2.0/300 9x0,6kg(43ks) bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41131150 |
Skladem | 234,90 Kč | 8% | 216,108 Kč / krabička | 261,492 Kč / krabička |
10% od 84
krabička
|
||
|
OK 48.05 2.5/350 9x0,6kg(23ks) bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41131155 |
Skladem | 190,44 Kč | 8% | 175,206 Kč / krabička | 211,998 Kč / krabička |
10% od 84
krabička
|
||
|
OK 48.05 3.2/350 6x1,6kg(40ks) bazická Svařovací elektroda na ocel Vac
Kód: 41131164 |
Skladem | 409,60 Kč | 8% | 376,832 Kč / krabička | 455,968 Kč / krabička |
10% od 32
krabička
|
||
|
OK 48.05 3.2/450 6x2,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41131165 |
Dodání za 6 dní | 559,90 Kč | 8% | 515,108 Kč / krabička | 623,282 Kč / krabička |
10% od 23
krabička
|
||
|
OK 48.05 4.0/450 4x4,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel 59ks krabička
Kód: 41131166 |
Skladem | 1 015,98 Kč | 8% | 934,71 Kč / krabička | 1 130,976 Kč / krabička |
10% od 12
krabička
|
Popis produktu
Bazická elektroda s nízkonavlhavým obalem pro svařování nelegovaných a nízkolegovaných ocelí. Má velmi dobré operativní vlastnosti i při velmi nízkých proudech, což je výhodné zejména pro svařování tenkostěnných potrubí.
236ks karton
236ks karton
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 18.6 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 6.2 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 4.0 mm |
| Počet kusů v balení | 86 ks |




















