OK 48.00 4.0/450 3x6,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Skladem
Kód: 41130800
| Cena s DPH: | 283,99 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 215,93 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 261,27 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 9 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 1 338,766 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 619,874 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 48.00 bazická 4800 Svařovací elektroda na ocel| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 48.00 1.6 6x1,6kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41129500 |
Skladem | 831,52 Kč | 8% | 764,992 Kč / krabička | 925,648 Kč / krabička |
10% od 32
krabička
|
||
|
OK 48.00 2.0/300 6x1,7kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41129900 |
Skladem | 600,95 Kč | 8% | 552,874 Kč / krabička | 668,984 Kč / krabička |
10% od 30
krabička
|
||
|
OK 48.00 2.5/350 3x4,3kg 480025000 Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41130300 |
Skladem | 1 049,63 Kč | 8% | 965,651 Kč / krabička | 1 168,439 Kč / krabička |
10% od 12
krabička
|
||
|
OK 48.00 3.2/450 3x6,0kg Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41130500 |
Skladem | 1 375,20 Kč | 8% | 1 265,22 Kč / krabička | 1 530,90 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
OK 48.00 4.0/450 3x6,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41130800 |
Skladem | 1 455,14 Kč | 8% | 1 338,766 Kč / krabička | 1 619,874 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
OK 48.00 5.0/450 3x6,0kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41130900 |
Skladem | 1 394,40 Kč | 8% | 1 282,86 Kč / krabička | 1 552,26 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
OK 48.00 6.0/450 3x6,5kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41131000 |
Dodání za 6 dní | 1 584,70 Kč | 8% | 1 457,95 Kč / krabička | 1 764,10 Kč / krabička |
10% od 8
krabička
|
||
|
OK 48.00 7.0/450 3x6,3kg bazická Svařovací elektroda na ocel min.30kartonů
Kód: 41131100 |
Dodání za 6 dní | 2 339,82 Kč | 8% | 2 152,647 Kč / krabička | 2 604,672 Kč / krabička |
10% od 8
krabička
|
Popis produktu
univerzální bazická elektroda pro nelegované a nízkolegované oceliESAB SVAŘOVACÍ NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ BAZICKÁ ELEKTRODA AŽ P420 S420 VŠECHNY POLOHY E 7018 E 42 4 B 42 H 5, pozor-nově balení 18,6kg
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 18.6 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 6.2 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 4 mm |
| Počet kusů v balení | 83 ks |




















