OK 16.95 3.2/1000 TIG obtížně svařitelné oceli Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41166700
| Cena s DPH: | 500,34 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 380,42 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 460,31 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 902,10 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 2 301,55 Kč / balení |
VARIANTY
OK 16.95 1m TIG těžce svařovací 1695R150 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 16.95 1.6/1000 TIG obtížně svařitelné oceli Svařovací drát
Kód: 41166400 |
Dodání za 6 dní | 2 466,00 Kč | 8% | 2 268,70 Kč / balení | 2 745,15 Kč / balení | ||
|
OK 16.95 2.0/1000 TIG obtížně svařitelné oceli Svařovací drát
Kód: 41166500 |
Skladem | 2 273,50 Kč | 8% | 2 091,60 Kč / balení | 2 530,85 Kč / balení | ||
|
OK 16.95 2.4/1000 TIG obtížně svařitelné oceli Svařovací drát
Kód: 41166600 |
Dodání za 6 dní | 2 180,00 Kč | 8% | 2 005,60 Kč / balení | 2 426,80 Kč / balení | ||
|
OK 16.95 3.2/1000 TIG obtížně svařitelné oceli Svařovací drát
Kód: 41166700 |
Dodání za 6 dní | 2 067,50 Kč | 8% | 1 902,10 Kč / balení | 2 301,55 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí s vysokým obsahem manganu W 18 8 Mn TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ AUSTENITICKÝCH OCELÍ OBTÍŽNĚ TĚŽCE SVAŘITELNÉ OCELI SVAŘOVÁNÍ OCELÍ TYPU 18-8 S UHLÍKOVÝMI A NÍZKOLEGOVANÝMI W. Nr. 1.4370 W 18 8 Mn
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerezové |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 3.2 mm |




















