OK 16.30 AUTROD 2.4 ER316L Svařovací drát pod tavidlo
Dodání za 6 dní
Kód: 41219400
| Cena s DPH: | 1 022,21 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 777,21 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 940,43 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 50 kg) |
| Celková cena bez DPH: | 777,21 Kč / kg |
| Celková cena s DPH: | 940,43 Kč / kg |
VARIANTY
OK 16.30 AUTROD ER316L Svařovací drát pod tavidlo 16303110| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 16.30 AUTROD 2.4 ER316L Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41219400 |
Dodání za 6 dní | 844,80 Kč | 8% | 777,21 Kč / kg | 940,43 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 16.30 AUTROD 3.2 ER316L Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41219500 |
Dodání za 6 dní | 832,50 Kč | 8% | 765,90 Kč / kg | 926,74 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 16.30 AUTROD 4.0 ER316L Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41219600 |
Dodání za 6 dní | 783,80 Kč | 8% | 721,10 Kč / kg | 872,53 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí, nestabilizovaných S 19 12 3 L ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT POD TAVIDLO 18Cr12Ni3Mo TYPU AISI 316 AISI 316L PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL S TAVIDLY OK FLUX 10.92 OK FLUX 10.93
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod tavidlo |
| Váha cívky drátu do | 25 kg |
| Průměr | 2.4 mm |
| Váha palety | 750 kg |




















